Kontakt:
ATMA
Vratislav Bělský
e-mail: zc.amta@amta
tel: +420 734 374 985

REGISTRACE

Registraníce je vázána na IČ firmy (firem). Uživatelé, kteří nemají IČ přiděleno, si mohou program zaregistrovat např. na rodné číslo, popřípadě na jiný 9-11místný číselný kód. Zaregistrované IČ (RČ) již nelze později v programu měnit!
Registrační poplatek je pro první účtovanou firmu 2.990,- Kč. Rozšíření pro každou další firmu činí poplatek 1.590,- Kč (pro podnikatele, kteří mají více firem, nebo účetní která účtuje pro více firem).
Prosím, věnujte pozornost správnému vyplnění formuláře. Údaje jsou nutné pro vytvoření záznamu na registračním serveru a vystavení faktury. Na základě údajů, které vyplníte v tomto formuláři, vám budou zaslány e-mailem údaje potřebné k úhradě. Po připsání příslušné částky na náš účet Vám bude obratem na váš e-mail odeslána faktura ve formátu PDF a aktualizován záznam na registračním serveru. Program si potom sám ověří aktivaci oproti tomuto registračnímu serveru (je nutné připojení k internetu)!
Chcete-li zaregistrovat více firem najednou, uveďte jejich IČ v poznámce. Faktura bude vystavena pro všechny registrace najednou.

Při přechodu ze starší verze ATMA7 nebo ATMA9 je nutno si novou verzi za poplatek znovu zaregistrovat. Na registrované IČ (RČ) z předchozích verzí programu je nabízena sleva na 990,-Kč.

Modul EET pro odesílání tržeb z pokladny se registruje samostatně jako doplněk programu ATMA10 za registrační poplatek 300,-Kč. Registruje se na stejné IČ (RČ) jako registrovaná firma. Pro již dříve registrované firmy v ATMA10 lze tento modul zaregistrovat samostatně. V případě nové registrace si lze modul přikoupit přímo v rámci jedné registrace. Samostatný modul registrovat nelze, protože je integrován přímo do programu ATMA10.
POZOR modul EET je funkční na Win7/ Win2008 a vyšších.


ŽÁDOST O REGISTRACI PROGRAMU ATMA 10
 
Prosím vyplňte údaje potřebné k zaregistrování vašeho programu
 
*Druh registrace
První registrace pro nového uživatele
2 990,- Kč
 
Rozšíření registrace o další firmu
1 590,- Kč
 
Registrované IČ v předchozích verzich programu
   990,- Kč
 
 
 
*IČ / RČ:
které registrovat
*e-mail:
kam poslat podklady pro platbu a následnou fakturu
 
IČ / RČ první registrované firmy
 
*IČ / RČ:
pro rozšíření o další firmu
 
Vyplňte údaje pro vystavení faktury
 
Firma:
*Jméno:
*Adresa:
Telefon:
IČ:
DIČ:
Bankovní spojení:
 
Chcete-li ještě cokoli sdělit, či upřesnit
 
 
 
 
* údaje nutné pro odeslání žádosti o registraci